Оперативно, конфіденційно

15 років досвіду та понад 729 успішних справ

90% справ з позитивним рішенням

Законні схеми роботи

Адвокатське бюро
Романа Свистовича

Адвокатське бюро Романа Свистовича - це динамічна, орієнтована на результат команда професійних адвокатів і юристів, які об'єднали свої зусилля задля надання своїм клієнтам кваліфікованої правової допомоги.
Партнери адвокатського об'єднання мають багаторічний досвід адвокатської практики, що дозволяє ефективно захищати права, свободи та законні інтереси клієнтів як в кримінальному провадженні, так і в спорах, що виникають з цивільних, трудових, господарських, корпоративних і земельних правовідносин.

Команда об'єднує досвідчених професіоналів, які в своїй практичній діяльності здатні застосовувати ефективний підхід до вирішення всіх правових питань клієнтів. Адвокати та юристи об'єднання є випускниками кращих юридичних навчальних закладів України, які мають високий рівень теоретичних знань, багаторічну успішну практику і досвід роботи в різних державних структурах.
Успішна діяльність юристів нашого адвокатського бюро відзначена подякою клієнтів, які вважають наше адвокатське об'єднання надійним і компетентним правовим консультантом.
Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на оптимальний шлях досягнення поставленої мети, сувору конфіденційність відносин, індивідуальний і, як правило, нестандартний підхід до вирішення Вашої проблеми.

Наша спеціалізація

В адвокатському бюро на сьогоднішній день працює 4 адвоката і юриста з практичним досвідом комплексного захисту інтересів юридичної особи і Цивільного позивача в досудовому розследованіі і крімінальній делу во время досудового Розслідування.

  • Досудове розслідування
  • Захист Клієнта якому повідомлено про підозру
  • Захист прав/інтересів юридичної особи у кримінальній справі
  • Представництво інтересів у кримінальній справі

Роман Свистович

Адвокат не повинен чекати милості від слідства і прокурора. І КПК дає необхідні для дій інструменти ...

Верх